Powered by Under Armour

info@uhelite.com
(760) 221.8934

Filter Team
Team
Division/Pool
Day
Time
Opponent
Location
Court
2028 Black
Boys 14U National
A
Saturday
5:00 pm
AZ Supersaiyans
Pyramid
Court: 2
2028 Black
Pool: Boys 14U National
Pool: A
Saturday
5:00 pm
AZ Supersaiyans
Pyramid
Court: 2
2028 Black
Boys 14U National
A
Saturday
8:00 pm
AZ Gym Rats Red
Kroc Center
Court: 3
2028 Black
Pool: Boys 14U National
Pool: A
Saturday
8:00 pm
AZ Gym Rats Red
Kroc Center
Court: 3
2028 Black
Boys 14U National
A
Sunday
11:00 am
Zone6 14U
Kroc Center
Court: 3
2028 Black
Pool: Boys 14U National
Pool: A
Sunday
11:00 am
Zone6 14U
Kroc Center
Court: 3
2028 Ignite
Boys 14U National
B
Saturday
5:00 pm
Peak 8 National
Kroc Center
Court: 2
2028 Ignite
Pool: Boys 14U National
Pool: B
Saturday
5:00 pm
Peak 8 National
Kroc Center
Court: 2
2028 Ignite
Boys 14U National
B
Saturday
7:00 pm
Hoop Code 14U Black
Kroc Center
Court: 2
2028 Ignite
Pool: Boys 14U National
Pool: B
Saturday
7:00 pm
Hoop Code 14U Black
Kroc Center
Court: 2
2028 Ignite
Boys 14U National
B
Sunday
12:00 pm
AZ Gym Rats 2029 Red
PHHacility
Court: 2
2028 Ignite
Pool: Boys 14U National
Pool: B
Sunday
12:00 pm
AZ Gym Rats 2029 Red
PHHacility
Court: 2
2028 Ignite
Boys 12U National Bracket
Sunday
3:00 pm
CHAMPIONSHIP - Opponent TBD
PHHacility
Court: 2
2028 Ignite
Pool: Boys 12U National Bracket
Pool:
Sunday
3:00 pm
CHAMPIONSHIP - Opponent TBD
PHHacility
Court: 2
2028 Platinum
Boys 14U American
A
Saturday
1:00 pm
Hoop Code 13U Black
Kroc Center
Court: 3
2028 Platinum
Pool: Boys 14U American
Pool: A
Saturday
1:00 pm
Hoop Code 13U Black
Kroc Center
Court: 3
2028 Platinum
Boys 14U American
A
Saturday
3:00 pm
Prime 14U Jordan
Kroc Center
Court: 1
2028 Platinum
Pool: Boys 14U American
Pool: A
Saturday
3:00 pm
Prime 14U Jordan
Kroc Center
Court: 1
2028 Platinum*
Boys 14U American
A
Sunday
11:00 am
Gremlins 14U
Kroc Center
Court: 1
2028 Platinum*
Pool: Boys 14U American
Pool: A
Sunday
11:00 am
Gremlins 14U
Kroc Center
Court: 1
2028 Red
Boys 14U American
B
Saturday
10:00 am
Team Elevate
PHHacility
Court: 3
2028 Red
Pool: Boys 14U American
Pool: B
Saturday
10:00 am
Team Elevate
PHHacility
Court: 3
2028 Red
Boys 14U American
B
Saturday
12:00 pm
8th Evolution White
Kroc Center
Court: 1
2028 Red
Pool: Boys 14U American
Pool: B
Saturday
12:00 pm
8th Evolution White
Kroc Center
Court: 1
2028 Red*
Boys 14U American
B
Sunday
1:00 pm
Prime 14U Walker
Kroc Center
Court: 2
2028 Red*
Pool: Boys 14U American
Pool: B
Sunday
1:00 pm
Prime 14U Walker
Kroc Center
Court: 2
2029 Black
Boys 13U National
A
Saturday
1:00 pm
APEX Athletix 7th Grade Black
Pyramid
Court: 2
2029 Black
Pool: Boys 13U National
Pool: A
Saturday
1:00 pm
APEX Athletix 7th Grade Black
Pyramid
Court: 2
2029 Black
Boys 13U National
A
Saturday
3:00 pm
AVA 13U
Pyramid
Court: 2
2029 Black
Pool: Boys 13U National
Pool: A
Saturday
3:00 pm
AVA 13U
Pyramid
Court: 2
2029 Black
Boys 13U National
A
Sunday
8:00 am
AZ Gym Rats 2030 Red
Kroc Center
Court: 3
2029 Black
Pool: Boys 13U National
Pool: A
Sunday
8:00 am
AZ Gym Rats 2030 Red
Kroc Center
Court: 3
2029 Black
Boys 13U National Bracket
Sunday
11:00 am
CHAMPIONSHIP - AVAC 13U
Kroc Center
Court: 2
2029 Black
Pool: Boys 13U National Bracket
Pool:
Sunday
11:00 am
CHAMPIONSHIP - AVAC 13U
Kroc Center
Court: 2
2029 Red
Boys 13U American
A
Saturday
9:00 am
Prime 13U
PHHacility
Court: 1
2029 Red
Pool: Boys 13U American
Pool: A
Saturday
9:00 am
Prime 13U
PHHacility
Court: 1
2029 Red
Boys 13U American
A
Saturday
11:00 am
Hoop Code 13U Red
PHHacility
Court: 1
2029 Red
Pool: Boys 13U American
Pool: A
Saturday
11:00 am
Hoop Code 13U Red
PHHacility
Court: 1
2029 Red*
Boys 13U American
A
Sunday
2:00 pm
Gremlins 13U
Kroc Center
Court: 3
2029 Red*
Pool: Boys 13U American
Pool: A
Sunday
2:00 pm
Gremlins 13U
Kroc Center
Court: 3
2030 Black
Boys 12U American
A
Saturday
9:00 am
Gremlins 12U
Kroc Center
Court: 2
2030 Black
Pool: Boys 12U American
Pool: A
Saturday
9:00 am
Gremlins 12U
Kroc Center
Court: 2
2030 Black
Boys 12U American
A
Saturday
11:00 am
Hoop Code 12U Red
Kroc Center
Court: 2
2030 Black
Pool: Boys 12U American
Pool: A
Saturday
11:00 am
Hoop Code 12U Red
Kroc Center
Court: 2
2030 Black
Boys 12U American
A
Sunday
12:00 pm
Evolution
Skyline Prep
Court: 1
2030 Black
Pool: Boys 12U American
Pool: A
Sunday
12:00 pm
Evolution
Skyline Prep
Court: 1
2030 Black
Boys 12U American Bracket
Sunday
3:00 pm
Championship - Must Qualify
PHHacility
Court: 3
2030 Black
Pool: Boys 12U American Bracket
Pool:
Sunday
3:00 pm
Championship - Must Qualify
PHHacility
Court: 3
2030 Ignite
Boys 12U National
A
Saturday
4:00 pm
APEX Athletix 6th Grade Black
Pyramid
Court: 1
2030 Ignite
Pool: Boys 12U National
Pool: A
Saturday
4:00 pm
APEX Athletix 6th Grade Black
Pyramid
Court: 1
2030 Ignite
Boys 12U National
A
Saturday
6:00 pm
3D Hoops
Pyramid
Court: 2
2030 Ignite
Pool: Boys 12U National
Pool: A
Saturday
6:00 pm
3D Hoops
Pyramid
Court: 2
2030 Ignite
Boys 12U National
A
Sunday
10:00 am
AZ Legends 12U
Win By Forfeit
Court: N/A
2030 Ignite
Pool: Boys 12U National
Pool: A
Sunday
10:00 am
AZ Legends 12U
Win By Forfeit
Court: N/A
2030 Ignite
Boys 12U National Bracket
Sunday
12:00 pm
CHAMPIONSHIP - AVAU 12U
PHHacility
Court: 1
2030 Ignite
Pool: Boys 12U National Bracket
Pool:
Sunday
12:00 pm
CHAMPIONSHIP - AVAU 12U
PHHacility
Court: 1
2031 Black
Boys 11U
A
Saturday
5:00 pm
Dub Elite
PHHacility
Court: 3
2031 Black
Pool: Boys 11U
Pool: A
Saturday
5:00 pm
Dub Elite
PHHacility
Court: 3
2031 Black
Boys 11U
A
Saturday
8:00 pm
Hoop Code 11U Black
Kroc Center
Court: 1
2031 Black
Pool: Boys 11U
Pool: A
Saturday
8:00 pm
Hoop Code 11U Black
Kroc Center
Court: 1
2031 Black*
Boys 11U
A
Sunday
9:00 am
Gremlins 11U
Pyramid
Court: 1
2031 Black*
Pool: Boys 11U
Pool: A
Sunday
9:00 am
Gremlins 11U
Pyramid
Court: 1
2032 Black
Boys 10U
A
Saturday
10:00 am
Hoop Code 10U Black
Pyramid
Court: 2
2032 Black
Pool: Boys 10U
Pool: A
Saturday
10:00 am
Hoop Code 10U Black
Pyramid
Court: 2
2032 Black
Boys 10U
A
Saturday
12:00 pm
Game Time 10U Blue
Kroc Center
Court: 2
2032 Black
Pool: Boys 10U
Pool: A
Saturday
12:00 pm
Game Time 10U Blue
Kroc Center
Court: 2
2032 Black*
Boys 10U
A
Sunday
1:00 pm
AZ Legends 10U
Kroc Center
Court: 3
2032 Black*
Pool: Boys 10U
Pool: A
Sunday
1:00 pm
AZ Legends 10U
Kroc Center
Court: 3
Ba'ag (San Tan Charter)
Boys Varsity American
B
Saturday
6:00 pm
PHH Prep Varsity
PHHacility
Court: 3
Ba'ag (San Tan Charter)
Pool: Boys Varsity American
Pool: B
Saturday
6:00 pm
PHH Prep Varsity
PHHacility
Court: 3
Ba'ag (San Tan Charter)
Boys Varsity American
B
Saturday
9:00 pm
Peak 17 O'Meara
Kroc Center
Court: 2
Ba'ag (San Tan Charter)
Pool: Boys Varsity American
Pool: B
Saturday
9:00 pm
Peak 17 O'Meara
Kroc Center
Court: 2
Ba'ag (San Tan Charter)
Boys Varsity American
B
Sunday
11:00 am
APEX Athletix 2025 Red
PHHacility
Court: 3
Ba'ag (San Tan Charter)
Pool: Boys Varsity American
Pool: B
Sunday
11:00 am
APEX Athletix 2025 Red
PHHacility
Court: 3
Ba'ag (San Tan Charter)
Boys Varsity American Bracket
Sunday
3:00 pm
CHAMPIONSHIP - Opponent TBD
PHHacility
Court: 1
Ba'ag (San Tan Charter)
Pool: Boys Varsity American Bracket
Pool:
Sunday
3:00 pm
CHAMPIONSHIP - Opponent TBD
PHHacility
Court: 1

* Next to team name indicates the final game of the tournament for that team. 

Championship – Must Qualify – Team must win their first game and wait for results of their pool to qualify for the championship.

Championship – Opponent TBD – Team has qualified for the championship game and opponent is still pending results.