Powered by Under Armour

info@uhelite.com
(760) 221.8934

Team
Division/Pool
Day
Time
Opponent
Location
Court
2032 Black
10U/4th Grade Bronz/Copper East
B
Saturday
8:00 am
Prodigy Athletic
The Map
Win
23-
12

2032 Black

Division: 10U/4th Grade Bronz/Copper East
Pool: B
vs Prodigy Athletic
Saturday
8:00 am
Win
23 -
12
The Map
Court: 5
2029 Black
13U/7th Grade Gold
B
Saturday
8:00 am
Juice County Players
OGP Anaheim
Win
56-
4

2029 Black

Division: 13U/7th Grade Gold
Pool: B
vs Juice County Players
Saturday
8:00 am
Win
56 -
4
OGP Anaheim
Court: A2
2031 Black
11U/5th Grade Silver
A
Saturday
8:55 am
5onFive Playmakerz 11U
The Map
Win
39-
32

2031 Black

Division: 11U/5th Grade Silver
Pool: A
vs 5onFive Playmakerz 11U
Saturday
8:55 am
Win
39 -
32
The Map
Court: 4
2029 Red
13U/7th Bronze/Copper East
B
Saturday
9:50 am
Baller4Life Elite
The Map
Loss
27-
38

2029 Red

Division: 13U/7th Bronze/Copper East
Pool: B
vs Baller4Life Elite
Saturday
9:50 am
Loss
27 -
38
The Map
Court: 3
2029 Black
13U/7th Grade Gold
B
Saturday
9:50 am
IE Sixers
OGP Anaheim
Loss
46-
56

2029 Black

Division: 13U/7th Grade Gold
Pool: B
vs IE Sixers
Saturday
9:50 am
Loss
46 -
56
OGP Anaheim
Court: B2
2031 Black
11U/5th Grade Silver
A
Saturday
10:45 am
FRO
The Map
Loss
8-
26

2031 Black

Division: 11U/5th Grade Silver
Pool: A
vs FRO
Saturday
10:45 am
Loss
8 -
26
The Map
Court: 8
2032 Black
10U/4th Grade Bronz/Copper East
B
Saturday
11:40 am
Team Dtermined LA 10U
The Map
Win
38-
13

2032 Black

Division: 10U/4th Grade Bronz/Copper East
Pool: B
vs Team Dtermined LA 10U
Saturday
11:40 am
Win
38 -
13
The Map
Court: 5
2029 Red
13U/7th Bronze/Copper East
B
Saturday
11:40 am
OGP Newport 13U Blue
The Map
Win
43-
26

2029 Red

Division: 13U/7th Bronze/Copper East
Pool: B
vs OGP Newport 13U Blue
Saturday
11:40 am
Win
43 -
26
The Map
Court: 3
2028 Red
14U/8th Grade Bronze/Copper East
C
Saturday
12:35 pm
Pro's Vision
The Map
Win
31-
26

2028 Red

Division: 14U/8th Grade Bronze/Copper East
Pool: C
vs Pro's Vision
Saturday
12:35 pm
Win
31 -
26
The Map
Court: 8
2028 Platinum
14U/8th Grade Bronze/Copper East
B
Saturday
1:30 pm
OGP Fullerton 14U Black
The Map
Loss
19-
80

2028 Platinum

Division: 14U/8th Grade Bronze/Copper East
Pool: B
vs OGP Fullerton 14U Black
Saturday
1:30 pm
Loss
19 -
80
The Map
Court: 3
2028 Ignite
14U/8th Grade Gold East
B
Saturday
1:30 pm
Sports Academy Swish 14U
OGP Anaheim
Win
37-
36

2028 Ignite

Division: 14U/8th Grade Gold East
Pool: B
vs Sports Academy Swish 14U
Saturday
1:30 pm
Win
37 -
36
OGP Anaheim
Court: B1
2030 Black
12U/6th Grade Bronze East
B
Saturday
2:25 pm
PA Flight (NorCal)
The Map
Loss
15-
34

2030 Black

Division: 12U/6th Grade Bronze East
Pool: B
vs PA Flight (NorCal)
Saturday
2:25 pm
Loss
15 -
34
The Map
Court: 8
2030 Ignite
12U/6th Grade Gold
B
Saturday
2:25 pm
Sin City Boyz 12U Elite
OGP Anaheim
Win
36-
19

2030 Ignite

Division: 12U/6th Grade Gold
Pool: B
vs Sin City Boyz 12U Elite
Saturday
2:25 pm
Win
36 -
19
OGP Anaheim
Court: C1
2028 Black
14U/8th Grade Silver East
A
Saturday
2:25 pm
San Diego PBC Select
The Map
Win
73-
31

2028 Black

Division: 14U/8th Grade Silver East
Pool: A
vs San Diego PBC Select
Saturday
2:25 pm
Win
73 -
31
The Map
Court: 3
2028 Ignite
14U/8th Grade Gold East
B
Saturday
3:20 pm
Vegas Elite 14U Premier
OGP Anaheim
Loss
48-
59

2028 Ignite

Division: 14U/8th Grade Gold East
Pool: B
vs Vegas Elite 14U Premier
Saturday
3:20 pm
Loss
48 -
59
OGP Anaheim
Court: B1
2028 Platinum
14U/8th Grade Bronze/Copper East
B
Saturday
4:15 pm
Team Dtermined LA 14U Red
The Map
Loss
13-
37

2028 Platinum

Division: 14U/8th Grade Bronze/Copper East
Pool: B
vs Team Dtermined LA 14U Red
Saturday
4:15 pm
Loss
13 -
37
The Map
Court: 3
2028 Red
14U/8th Grade Bronze/Copper East
C
Saturday
4:15 pm
PA Flight Black
The Map
Loss
30-
51

2028 Red

Division: 14U/8th Grade Bronze/Copper East
Pool: C
vs PA Flight Black
Saturday
4:15 pm
Loss
30 -
51
The Map
Court: 7
2028 Black
14U/8th Grade Silver East
A
Saturday
5:10 pm
AZ Gym Rats Red 14U
The Map
Win
51-
17

2028 Black

Division: 14U/8th Grade Silver East
Pool: A
vs AZ Gym Rats Red 14U
Saturday
5:10 pm
Win
51 -
17
The Map
Court: 3
2030 Black
12U/6th Grade Bronze East
B
Saturday
6:05 pm
Baller4Life Elite
The Map
Loss
19-
21

2030 Black

Division: 12U/6th Grade Bronze East
Pool: B
vs Baller4Life Elite
Saturday
6:05 pm
Loss
19 -
21
The Map
Court: 1
2030 Ignite
12U/6th Grade Gold
B
Saturday
6:05 pm
360 Basketball
OGP Anaheim
Loss
24-
47

2030 Ignite

Division: 12U/6th Grade Gold
Pool: B
vs 360 Basketball
Saturday
6:05 pm
Loss
24 -
47
OGP Anaheim
Court: B1
2030 Ignite
12U/6th Grade Gold
Bracket
Sunday
8:00 am
The U
OGP Anaheim
Win
39-
34

2030 Ignite

Division: 12U/6th Grade Gold
Pool: Bracket
vs The U
Sunday
8:00 am
Win
39 -
34
OGP Anaheim
Court: B1
2028 Red
14U/8th Grade Bronze/Copper East
Bracket
Sunday
8:00 am
AZ Gym Rats Black 14U
Map
Win
44-
33

2028 Red

Division: 14U/8th Grade Bronze/Copper East
Pool: Bracket
vs AZ Gym Rats Black 14U
Sunday
8:00 am
Win
44 -
33
Map
Court: 5
2029 Red
13U/7th Grade Bronze/Copper East
Bracket
Sunday
8:55 am
LA Select Blue
Map
Loss
22-
69

2029 Red

Division: 13U/7th Grade Bronze/Copper East
Pool: Bracket
vs LA Select Blue
Sunday
8:55 am
Loss
22 -
69
Map
Court: 7
2030 Ignite
12U/6th Grade Gold
Bracket
Sunday
9:50 am
Dubs Elite
OGP Anaheim
Loss
35-
52

2030 Ignite

Division: 12U/6th Grade Gold
Pool: Bracket
vs Dubs Elite
Sunday
9:50 am
Loss
35 -
52
OGP Anaheim
Court: C2
2028 Red
14U/8th Grade Bronze/Copper East
Bracket
Sunday
9:50 am
OGP Fullerton 14U Black
Map
Loss
45-
65

2028 Red

Division: 14U/8th Grade Bronze/Copper East
Pool: Bracket
vs OGP Fullerton 14U Black
Sunday
9:50 am
Loss
45 -
65
Map
Court: 5
2029 Black
13U/7th Grade Gold
B
Sunday
10:45 am
AZ Gym Rats Red 13U
OGP Anaheim
Loss
41-
46

2029 Black

Division: 13U/7th Grade Gold
Pool: B
vs AZ Gym Rats Red 13U
Sunday
10:45 am
Loss
41 -
46
OGP Anaheim
Court: B2
2029 Red
13U/7th Grade Bronze/Copper East*
Consolation*
Sunday*
4:25 am
OGP Yorba Linda 13U Blue*
Map*
Win
37-
19

2029 Red

Division: 13U/7th Grade Bronze/Copper East*
Pool: Consolation*
vs OGP Yorba Linda 13U Blue*
Sunday*
4:25 am
Win
37 -
19
Map*
Court: 5*
2029 Black
13U/7th Grade Bronze/Copper East*
Consolation*
Sunday*
12:35 pm
Genesis Hoops Swoosh*
OGP Anaheim
Win
32-
27

2029 Black

Division: 13U/7th Grade Bronze/Copper East*
Pool: Consolation*
vs Genesis Hoops Swoosh*
Sunday*
12:35 pm
Win
32 -
27
OGP Anaheim
Court: C2
2031 Black
11U/5th Grade Silver
Bracket
Sunday
1:30 pm
Sports Academy 11U Black
Map
Win
46-
33

2031 Black

Division: 11U/5th Grade Silver
Pool: Bracket
vs Sports Academy 11U Black
Sunday
1:30 pm
Win
46 -
33
Map
Court: 5
2028 Platinum
14U/8th Grade Bronze/Copper East*
Consolation*
Sunday*
4:25 am
BTI Premier*
Map*
Loss
16-
44

2028 Platinum

Division: 14U/8th Grade Bronze/Copper East*
Pool: Consolation*
vs BTI Premier*
Sunday*
4:25 am
Loss
16 -
44
Map*
Court: 7*
2028 Ignite
14U/8th Grade Gold East
B
Sunday
2:25 pm
Squad
OGP Anaheim
Win
48-
43

2028 Ignite

Division: 14U/8th Grade Gold East
Pool: B
vs Squad
Sunday
2:25 pm
Win
48 -
43
OGP Anaheim
Court: C1
2030 Black
12U/6th Grade Bronze*
Consolation*
Sunday*
4:25 am
Prodigy Athletic*
Map*
Win
48-
43

2030 Black

Division: 12U/6th Grade Bronze*
Pool: Consolation*
vs Prodigy Athletic*
Sunday*
4:25 am
Win
48 -
43
Map*
Court: 4*
2028 Black
14U/8th Grade Silver East
Bracket
Sunday
3:20 pm
Bakersfield TTP
Map
Win
47-
36

2028 Black

Division: 14U/8th Grade Silver East
Pool: Bracket
vs Bakersfield TTP
Sunday
3:20 pm
Win
47 -
36
Map
Court: 7
2031 Black
11U/5th Grade Silver
Bracket
Sunday
4:15 pm
LA Select Blue
Map
Loss
49-
51

2031 Black

Division: 11U/5th Grade Silver
Pool: Bracket
vs LA Select Blue
Sunday
4:15 pm
Loss
49 -
51
Map
Court: 6
2032 Black
10U/4th Grade Bronze/Copper
Bracket
Sunday
5:10 pm
PA Flight
Map
Win
31-
6

2032 Black

Division: 10U/4th Grade Bronze/Copper
Pool: Bracket
vs PA Flight
Sunday
5:10 pm
Win
31 -
6
Map
Court: 4
2028 Black
14U/8th Grade Silver East
Bracket
Sunday
5:10 pm
FRO
Map
Win
51-
33

2028 Black

Division: 14U/8th Grade Silver East
Pool: Bracket
vs FRO
Sunday
5:10 pm
Win
51 -
33
Map
Court: 1
2028 Ignite
14U/8th Grade Silver East*
Consolation*
Sunday*
4:25 am
7 Days National*
OGP Anaheim*
Loss
41-
42

2028 Ignite

Division: 14U/8th Grade Silver East*
Pool: Consolation*
vs 7 Days National*
Sunday*
4:25 am
Loss
41 -
42
OGP Anaheim*
Court: B2*
2028 Black
14U/8th Grade Silver East
Championship
Sunday
7:00 pm
Pro Skills
Map
Win
49-
36

2028 Black

Division: 14U/8th Grade Silver East
Pool: Championship
vs Pro Skills
Sunday
7:00 pm
Win
49 -
36
Map
Court: 7
2032 Black
10U/4th Grade Bronze/Copper
Championship
Sunday
7:00 pm
Team Dtermined LA 10U
Map
Win
41-
34

2032 Black

Division: 10U/4th Grade Bronze/Copper
Pool: Championship
vs Team Dtermined LA 10U
Sunday
7:00 pm
Win
41 -
34
Map
Court: 2